אודותינו

ממשק – מיזם חברתי לצרכנות הוגנת

בגדול? אנחנו מאמינים שאפשר ליהנות ממוצרים בריאים ואיכותיים, במחיר הוגן ומתוך כבוד ליצרנים ולסביבה.

לממשק חנות אינטרנטית בעלת מצפון סביבתי מפותח ורצון גדול לשתף מידע ולקדם חברות, ארגונים ועסקים גדולים וקטנים, מזונות ומוצרים שעושים טוב יותר לעולם שלנו.
בחנות שלנו אנחנו מציעים סל מוצרים עשיר ואיכותי אשר כולו – אכפתיות וערכים ובמחירים הוגנים.

כשאתם קונים בממשק אתם צורכים בריא, איכותי, הוגן ואקולוגי.מה חשוב לנו?
מהם הערכים שלנו? או במילים אחרות: סדרי עדיפויות ברורים!


קודם כל שקיפות:

בימינו, כצרכנים, קשה מאוד לעקוב אחר תהליכי הייצור ורשימות הרכיבים הארוכות והמורכבות. הרצון שלנו הוא להפוך את המידע הזה לנגיש ולהציע לכם לצרוך מוצרים שעומדים בערכים להם אנחנו מחויבים.
אצלנו אין אותיות קטנות, לא תמצאו רשימת מרכיבים בלתי נגמרת, אין אשליית מבצעים או דחיפת מוצרים שלא באמת צריך.

הגינות:

סחר הוגן, חקלאות מקיימת, טבעונות. 

אנו עוקבים ככל האפשר אחר המוצרים שלנו לאורך כל שלבי הייצור או הגידול ומבקשים לוודא כי הייצור נעשה בדרך אשר מכבדת את היצרנים או החקלאים והעובדים בכל השלבים של שרשרת הייצור.

הרבה ממוצרי הצריכה בימינו נקשרו במושג "העבדות של העידן החדש". אנו מבקשים לשנות את המגמה הזו ע"י נקיטת עמדה אקטיבית האומרת לא לייצור אשר אין בו הגינות כלפי העובדים.
כמו כן אנו מבקשים לקדם גישות חקלאיות וחקלאים אשר ערים להשלכות של חקלאות כימית ופועלים לשינוי וליצירת אלטרנטיבה.
הבחירה להיות מיזם אשר חלק מערכיו הם טבעונות, בעבורנו היא הטבעית ביותר ותומכת בערכים של סובלנות כלפי כל יציר נברא, חמלה, וגם ערות כלפי טביעת הרגל האקולוגית המשמעותית שיש לגידול בע"ח בתעשיית המזון וההכרה כי נדרשת אלטרנטיבה.
 

בריאות:

בריאות ואורח חיים בריא חשובים לנו ולכן נוודא שתהליכי הייצור של המוצרים משמרים את הערכים התזונתיים, נעדיף מוצרים אורגניים ונבחר מוצרים שלא עברו הנדסה גנטית.
ניידע תמיד לגבי התרומה הבריאותית מבחינת הערכים התזונתיים אותם נבדוק במחקר עצמאי ככל שניתן.

ולבסוף, טביעת רגל אקולוגית מינימלית:

אנו בודקים כל מוצר מראשית הפיתוח והגידול ועד לרמת האריזה והשינוע ומבקשים לקדם מוצרים אשר להם טביעת רגל אקולוגית קטנה ככל שניתן.

*למבקשים להרחיב על טביעת רגל אקולוגית - טביעת רגל אקולוגית היא כעין הערכה מתמטית של שטחי האדמה והמים הנדרשים על מנת לספק את הצרכים ואת קליטת חומרי הפסולת של אוכלוסייה בעלת אורח חיים נתון.

הערכה של טביעת רגל אקולוגית הינה הערכה כמותית של שטח האדמה הנדרש לקיום אדם/ משפחה/ עיר/ מדינה והערכה של השימוש הצפוי באנרגיה, מזון, מים, חומרי בנייה ושאר משאבים.
לעיתים קשה להגיע לאומדן מספרי מדויק של טביעת הרגל האקולוגית אך ניתן להגיע להערכה כמותית מקורבת.

בשורה תחתונה:

בממשק אנחנו מאמינים ופועלים לטובת צרכנות מודעת והוגנת הלוקחת בחשבון את כל הפרטים ואת המכלול ושואפים ליידע על כל מוצר באופן מלא ושלם ככל שניתן על מנת לאפשר לכם ליצור חווית צריכה חדשה.
 

מאז ועד היום:
ממשק הוקמה בשנת 2017 על-ידי קבוצה של חברים בעלי רצון וחזון משותף לקדם שינוי וליצור אלטרנטיבה זמינה לכל מי שמבקש להיות צרכן מודע ואשר מצפונו הסביבתי התעורר.
גילינו שגם אנחנו לא תמיד יודעים מה עבר המזון או המוצר אותו אנו צורכים עד לרגע בו נכנס לחיינו. שילבנו כוחות, ידע קודם והמון מוכנות ללמוד ולחקור והנה התוצאה לפניכם והיא כל העת גדלה ומתפתחת.

 

החזון שלנו
ממשק פועלת לקדם צרכנות מודעת, הוגנת וערכית על מנת להשפיע על המציאות בה אנו חיים.

ממש"ק פועלת לקידום ערכים ועקרונות פעולה, המובילים לצרכנות מודעת. זוהי צרכנות, המבוססת על הקשבה לצרכים של הפרט ושל הכלל, נדיבות והוגנות כלפי כל יציר נברא ואחריות על ההתנהלות היומיומית, מתוך ההכרה כי היא משפיעה על המציאות בה אנו חיים.

אנו מקיימים חקירה מתמדת של מגמות ומוצרים, משלב הייצור ועד לרגע אספקת המוצר, ושואפים להנגיש מוצרים איכותיים בעלי יתרונות בריאותיים.

הרצון שלנו הוא לחקור ולשתף במידע עשיר ומגוון אודות המוצרים אותם אנו מציעים, על מנת להעלות את המודעות לצריכה הרמונית ולחבר למעגלים של שגשוג, רווחה ושפע.

משלוח

משלוח מהיר, אמין עד הבית
 

איכות

איכות יציבה ללא פשרות
 

תקשורת

תקשורת של החיים