שאלות נפוצות

אופיין ההזמנות אותו בחרנו הינו חדשני, נחקר על ידנו באופן מתמיד וימשיך להיות בפיתוח והתחדשות. אנו רוכשים מוצרים בכמויות גדולות על פי הזמנה ומחלקים אותם בין המזמינים בדומה לאופיין של "רכישה משותפת”. ההזמנה של כל מוצר ומוצר, תלויה במינימום של כמות כוללת. לעיתים, כמות ההזמנות לא מגיעה למינימום הרצוי, ובמקרה זה מוצר שהזמנתם לא יגיע. במועד ההזמנה תחויבו בתשלום עתידי – טוקן – ולאחר מכן ישלח אליכם מייל עם חשבונית התשלום בפועל ועם רשימת המוצרים העדכנית. את המוצרים שהזמנתם, ניתן יהיה לאסוף במספר נקודות חלוקה, עליהן ניידע בכל פעימת רכישה.
כל פעימה מחולקת לשלושה שלבים שכל אחד מהם אורך כשבוע: שלב ההזמנות, שלב איסוף הנתונים ותיאום עם הספקים ושלב האריזה והשילוח אל נקודות החלוקה השונות. ברגע שהארגז שלכם יהיה מוכן, אנו ניידע אתכם על כך ותוכלו לאסוף את הארגז שלכם מנקודת החלוקה בהתאם לבחירתכם. נקודות החלוקה מפורטות בעמוד הרכישה. את האריזה אנו מבצעים יחד בשותפות פעילה - גם אתם מוזמנים לקחת חלק בשלב זה. את פרק הזמן מרגע ההזמנה ועד רגע האיסוף אנו מעריכים בכשבועיים עד שלושה שבועות.
שינוי ההזמנה אפשרי, כל עוד החנות פתוחה בפעימה הנוכחית ולא התבצעה הזמנה מהספקים השונים. במקרה ששלחתם הזמנה ויש ברצונכם לשנותה, הינכם מוזמנים לשלוח מייל לכתובת info@mimshak.net ואנו נחזור אליכם בהקדם על מנת לוודא את ההזמנה החדשה ולעדכן על הסכום לתשלום.
ממש"ק הינה חברה אשר מונעת מחזון רחב. חלק מהחזון בא לידי ביטוי בהנגשה של מוצרים איכותיים בעלות נוחה ומאפשרת. על מנת לעשות זאת, ממש"ק לא מחזיקה מלאי. ההזמנה מהספקים והתשלום נעשים בתאום לכלל ההזמנות, והתשלום מתבצע סמוך לקבלת הסחורה מהספקים. במועד ההזמנה תחויבו בתשלום עתידי – טוקן – ורק לאחר קבלת הסחורה ואריזתה תחוייבו בפועל על המוצרים. בזמן החיוב תשלח אליכם במייל חשבונית מס המכילה את פירוט המוצרים הנמצאים בארגז.
את המוצרים ניתן לאסוף מנקודת החלוקה המועדפת, אותה תוכלו לציין במועד ההזמנה. מיד בתום האריזה יחולקו ההזמנות לנקודות החלוקה האזוריות והודעה תשלח לכל המזמינים.
אנו מתמידים להתרחב בהדרגה ורואים עצמינו בעתיד מציעים גם שירות של משלוחים עד הבית. לעת עתה, ניתן לאסוף את ארגזי התוצרת בנקודות חלוקה אזוריות על פי העדפתכם אותה יש לציין במועד ההזמנה.
ניתן להחזיר מוצרים רק באריזות מקוריות של היצרן (שלא נארזו על ידי ממש"ק), תוך 14 ימים מיום קבלתם. וזאת בפנייה בכתב ל - info@mimshak.net. לאחר החזרת המוצרים לנקודת החלוקה ממנה אספת את המוצרים, תזוכה במחיר ששילמת עבורם.
מזון אורגני: הינו מזון המיוצר בחקלאות אורגנית, לפי התקנים שנקבעו לחקלאות זו, המגבילים את סוגי החומרים שניתן להשתמש בהם בתהליכי ייצור המזון, להזנת בעלי החיים, לחיטוי, לדישון, להדברת מזיקים וכדומה. ההגבלות באו לצמצם שימוש בחומרים ושיטות המאפיינים חקלאות מתועשת מודרנית, כגון דשן סינתטי והנדסה גנטית.

מזון טבעי: על פי התקן של משרד החקלאות, ניתן לסמן מזון כמזון טיבעי במקרה ואינו תערובת של מזונות, אם אין בו תוספת של רכיבים ואם לא עבר תהליכים אחרים מאלה המפורטים בתקן. משמעות המונח "רכיבים טיבעיים" אומר שהרכיב עצמו הוא ממקור טיבעי. לדוגמא במקרה שבו צויין על מוצר שהוא "בטעם בננה" ו"מרכיבים טיבעיים בלבד" משמעו שחומר הטעם יוצר ממיצוי של בננה. מזון אורגני מחויב שיהיה טבעי אך מזון טבעי לא מחויב שיהיה אורגני.
סחר הוגן היא תנועה עולמית אשר לנגד עיניה עומד חזון של עולם שוויוני, צודק ובר-קיימא. התנועה פועלת במסגרת של ארגונים המפוקחים ומאוגדים תחת חברת flowcert. מטרת הארגונים, הינה לסייע למיליוני יצרניות ויצרנים בעולם, להרוויח את לחמם בהגינות וביושר. תנועת הסחר ההוגן מפתחת סוג חדש של מסחר המבוסס על דיאלוג, כבוד, שקיפות ומחוייבות לטווח ארוך, ומתמקדת בשיפור תנאי חייהם של חקלאים בארצות המתפתחות ודאגה לעתידם. כשאתם קונים מוצרים באישור סחר הוגן, אתם יכולים להיות בטוחים שהחקלאים שגידלו את התוצרת באישור זה, קיבלו תמורה הוגנת עבור היבול שלהם. חקלאי סחר הוגן מסכימים להשתמש בשיטות חקלאות ידידותיות לסביבה, ליישם תקני עבודה הוגנים ולהשקיע בקהילות שלהם. סחר הוגן הוא מודל המכוון לכך שהכלכלה הגלובלית תשרת אנשים ולא להיפך.

משלוח

משלוח מהיר, אמין עד הבית
 

איכות

איכות יציבה ללא פשרות
 

תקשורת

תקשורת של החיים